Puchar Polski, Mistrzostwa Polski Juniorów i Weteranów w Kul

0
1008

Zawody w kulturystyce i fitness obejrzało półtora tysiąca osób

Po raz pierwszy w Kielcach była okazja zobaczyć tak ważne zawody w kulturystyce i fitness, coraz popularniejszych i stale rozwijających się dyscyplin sportu. Widzowie mieli możliwość zobaczyć w Pucharze Polski, Mistrzostwach Polski Juniorów i Weteranów w Kulturystyce i Fitness oraz eliminacjach do Mistrzostw Świata. Gośćmi specjalnymi imprezy byli między innymi Robert Piotrkowicz, trzykrotny mistrz świata, jedyny zawodowy kulturysta IFBB w Polsce oraz legendarny kulturysta Paweł Filleborn, prezes Polskiego Związku Kulturystyki, Fitness i Trójboju Siłowego.

W międzyczasie swoje umiejętności zaprezentowali zawodnicy Kieleckiego Klubu Bokserskiego Rushh Kielce i Kieleckiego Klubu Karate Kyokushin. Z widownią spotkał się także Robert Piotrkowicz. W niedzielę wydarzeniem specjalnym był pokaz kulturystyczny Roberta Piotrkowicza, który widzom zaprezentował się w pełnej krasie, wzbudzając burzę oklasków.

Współorganizatorem wydarzenia był Polski Związek Kulturystyki, Fitness i Trójboju Siłowego. Patronat honorowy objęli: wojewoda świętokrzyski, marszałek województwa świętokrzyskiego oraz prezydent Miasta Kielce.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ