Problem zmęczenia. cz.1 Wstęp.

0
757

Problem zmęczenia dotyczy coraz większej ilości ludzi. Niedawno medycynyna odkryła nową chorobę – zespół przewlekłego zmęczenia. Jak w większosci przypadków, tak i tutaj popepłniono błąd – nie jest to choroba, ale grupa schorzeń.

Ale przypadłość ta bez wątpienia istnieje. Nie da się jej wytłumaczyć lenistwem czy może zwykłym wycieńczeniem organizmu chorobą. Podczas badania, mózgi osób chorych na ZPZ wyglądają jak po ostrym wylewie – całe obszary są wyłączone. Tak, jakby były martwe. Na szczęście nie są – organizm po prostu nie ma siły, aby ich teraz używać, są okresowo nieczynne. Nikt nie wie tak naprawdę, skąd to się wzięło, jakie ma przyczyny, jaki jest mechanizm. W ogromnej większości przypadków działa jednak któraś z opisanych tu metod.

Wiele schorzeń i zaburzeń daje przewlekle zmęczenie jako objaw, ciężko tu o jakąkolwiek konkretną poradę. Co w mig postawi na nogi jedną osobę, w ogóle nie podziała na inną. Dlatego każdy musi sam przyjrzeć się sobie, określić co z nim może być nie tak – i wybrać to, co jemu odpowiada.

Zapraszam do kolejnych arykułow, w których mowa będzie o terapii stosowanych przez czołowych specjalistów zarówno z kręgu medycyny alternatywnej, jak i oficjalnej.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ